„Skazana” przechodzi na platformę Max. Finałowy sezon od 11 czerwca

  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Platforma streamingowa Max zadebiutuje w Polsce już 11 czerwca. Tego samego dnia w serwisie będzie można obejrzeć finałowy sezon serialu „Skazana”. Wcześniej produkcja była publikowana na platformie Player.pl.

Trwa śledztwo w sprawie Hepnera. Prokurator Sobecki i komisarz „Mario” Piotrowski są początkowo bezradni. Solidarność Pati i Kosy z Alicją uniemożliwia skazanie winnej. Śledczy postanawiają zmienić taktykę i przenoszą dziewczyny z aresztu śledczego z powrotem do jednej celi w Zabrzu.

Zamknięta na więziennym oddziale psychiatrycznym Dorota Wójcik kontaktuje się z Kraszeckim. Chce, by napisał jej biografię, przy okazji wspomina Alicję. Do Maria zgłasza się Wiki. Zdecydowała się zeznawać. Mario dowiaduje się, że Pati wróciła za kraty niesłusznie. Postanawia to wykorzystać, żeby doprowadzić do skazania Alicji.

„Nowy rozdział w historii streamingu”

„Skazana” będzie miała swoją premierę w dniu startu platformy Max. Obecnie trwają prace nad ponad 15 produkcjami lokalnymi, które mają zostać pokazane na platformie Max w ciągu najbliższych dwóch lat. Jedną z nich jest „Lady Love”.

Będzie to pierwsza polska oryginalna premiera, jaka trafi do serwisu, otwierając tym samym nowy rozdział w historii streamingu TVN Warner Bros. Discovery. Dzięki obecności serialu na platfomie Max, dostęp do produkcji będą mieli użytkownicy nie w tylko w Polsce – informuje Biuro Prasowe Warner Bros. Discovery w Polsce.

Pierwszy sezon produkcji Player Originals został opublikowany w Player.pl w sierpniu 2021 roku.