„MTV Unplugged” latem w MTV Polska. Premierowy koncert Margaret

  • Telewizja
Autor: mab

1 lipca startuje maraton polskich edycji koncertów spod szyldu „MTV Unplugged”. Przez dziesięć kolejnych wakacyjnych weekendów widzowie MTV Polska będą mieli okazję obejrzeć widowiska „bez prądu” w wykonaniu takich gwiazd jak Brodka, Natalia Kukulska czy Krzysztof Zalewski.

„MTV Unplugged” to seria koncertów, w ramach której zaproszeni muzycy prezentują odświeżone, akustyczne wersje swoich przebojów. Do rodziny Unplugged weszło już 14 polskich wykonawców i zespołów. Prekursorką w 2006 roku została Kayah. Z biegiem lat to grono poszerzyło się o m.in. Hey, Kult, Brodkę, Natalię Kukulską czy Krzysztofa Zalewskiego.

Przez dziesięć kolejnych wakacyjnych weekendów widzowie stacji będą mieli okazję obejrzeć niezwykłe widowiska w wykonaniu dziesięciu polskich artystów. Seria rozpocznie się już w sobotę, 1 lipca o godzinie 22:00 zapisem występu Krzysztofa Zalewskiego i potrwa aż do 2 września, kiedy to swoją premierę na antenie MTV Polska będzie miał podtrzymujący wakacyjną temperaturę koncert Margaret w kubańskim stylu.

Koncerty MTV Unplugged będą emitowane w każdą sobotę o godzinie 22:00.