MTV Unplugged x ØRGANEK w Noc Sylwestrową w Canal+Premium

  • Telewizja
Autor: rafs

Znamy bohatera 15. edycji MTV Unplugged. Premiera koncertu odbędzie się w Sylwestra.

W ramach kolejnego koncertu „bez prądu” weźmie udział rockowy zespół ØRGANEK. Singlem promującym koncert oraz płytę, która wychodzi 19 stycznia 2024 r. nakładem Mystic Production, został utwór „Ultimo”.

Zaproszenie do udziału w cyklu MTV Unplugged to wyjątkowa okazja do świętowania dekady działalności zespołu. Wyłączenie prądu wcale nie wyklucza dobrej zabawy i mocnych wzruszeń, wprost przeciwnie, słuchacz jest w stanie dotknąć istoty muzyki naszego zespołu. Najbardziej jesteśmy dumni z nowych aranży, takich z pogranicza stylów, jazz, muzyka literacka, rock, manouché, trochę jest w tym jakiegoś kabaretu, może burleski – mamy nasze lata dwudzieste. Plus moda, teatr, nic tylko otwierać butelki z szampanem, grać i tańczyć do ranamówi Tomasz Organek, lider zespołu.

Koncert MTV Unplugged x ØRGANEK – kiedy oglądać?

Koncert MTV Unplugged x ØRGANEK będzie można oglądać w niedzielę, 31 grudnia od rana w ramach usługi Canal+online. W telewizji tradycyjnej będzie do obejrzenia tego samego dnia o godzinie 22:30 w Canal+Premium.

Co to MTV Unplugged?

Według Canal+, „MTV Unplugged” to seria koncertów pełnych muzycznej energii, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Dzięki temu publiczność może na nowo odkryć hity, które zaprowadziły ich idoli na szczyty list przebojów. Do tej pory w Polsce swoją muzykę „bez prądu” zaprezentowali m.in. Kayah, Hey, Kult, O.S.T.R., Krzysztof Zalewski, Natalia Kukulska, Lady Pank czy Margaret.