„Mundialowy wieczór” od 14 czerwca w TVP Sport

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

14 czerwca ruszają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018. Tego dnia o 22:30 w TVP Sport zadebiutuje magazyn „Mundialowy wieczór” podsumowujący sportowe wydarzenia w Rosji.

W programie znajdą się skróty spotkań, rozmowy z piłkarzami i komentarze. Pojawią się również specjalne cykle. W ramach „Matematyki futbolu” zostaną zaprezentowane dokładne analizy meczów. „Okiem cenzora” Macieja Szczęsnego popatrzymy na akcje i wydarzenia dnia na boiskach w Rosji. W magazynie nie zabraknie komentarzy z mediów społecznościowych w cyklu „Pozdrowienia z Rosji”. Prezenterzy zaprezentują również „Stylówkę z dnia”.

Program poprowadzi m.in. Maciej Jabłoński i Maciej Barszczak. Magazyn będzie emitowany codziennie od 14 czerwca o 22:30 w TVP Sport.

TVP Sport od 7 czerwca będzie dostępne dla widzów naziemnej telewizji cyfrowej. Kanał dołączy do oferty MUX3. Mecze Mistrzostw Świata będzie można obejrzeć w TVP1, TVP2 i TVP Sport oraz w jakości 4K w TVP 4K i Canal+ 4K Ultra HD. Transmisje będą również dostępne w internecie na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Stream.