Muzyczna rozgrzewka przed Mundialem oraz wspomnienie Michaela Jacksona. Czerwiec w Stars TV

  • Telewizja
Autor: mbog

Czerwiec w telewizji Stars TV upłynie tradycyjnie pod znakiem największych przebojów z ostatnich kilkudziesięciu lat. Oprócz tego widzowie mogą liczyć na kilka specjalnych pasm.

Od poniedziałku do piątku o 20:00 przez 3 godziny na antenie królować będą utwory, które łączy pierwsza litera tytułu. 1 czerwca widzowie poznają najlepsze piosenki na literę A. Następne wydania nie będą emitowane w kolejności alfabetycznej. Drugie notowanie „Top 36 Przeboje na literę…” będzie poświęcone utworom rozpoczynającym się na Z.

Piłkarskich widzów przed spotkaniem Polska-Senegal rozgrzeją piosenki w „Best Football Hits”. W Stars TV zagoszczą największe przeboje. Pasmo pojawi się 19 czerwca o 16, godzinę przed pierwszym meczem reprezentacji Polski na Mundialu w Rosji.

25 czerwca minie 9 lat od śmierci Michaela Jacksona. Tego dnia o godzinie 20 zostaną zaprezentowane najlepsze teledyski „Króla Popu”.  W „Top 20 Michael Jackson” nie zabraknie piosenek z początków kariery artysty w ramach rodzinnego zespołu The Jackson Five.

Stars TV jest polskim kanałem muzycznym nadającym od 2012 roku. Stacja jest dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych oraz w niektórych naziemnych multipleksach lokalnych.