„Na tapecie” przenosi się do Polsat Cafe

  • Telewizja
  • Tylko u nas
  • Polsat
Autor: mtom

W niedzielę, 15 września br. Superstacja wyemitowała ostatni odcinek programu dotyczącego showbiznesu „Na tapecie”. Od 1 października wspomniana audycja trafi do ramówki Polsat Cafe.

fot. MB/Superstacja
Paula Rodak, fot. MB/Superstacja

Pod koniec ostatniego wydania Dorota Michałowska pożegnała się z widzami i zapowiedziała, że audycja zostanie przeniesiona na antenę Polsat Cafe. Nowe „Na tapecie” będzie emitowane od poniedziałku do piątku o 16:00 – od 1 października. Michałowska pozostanie twarzą audycji, natomiast Klaudia Wiśniowska przenosi się do Polo TV, gdzie poprowadzi „Disco Studio”’ w parze z Jackiem Mędralą.

Superstacja od 16 września zawiesi produkcję programów do czasu przygotowania nowej formuły kanału nad którą pracuje Grzegorz Jankowski. Część redakcji Superstacji przeniesie się m.in. do Polsat News – m.in Bartosz Cebeńko

„Na tapecie” emitowany był na antenie Superstacji od 23 września 2013 roku. Głównymi prowadzącymi były Klaudia Wiśniowska i Dorota Michałowska. Audycja poruszała wydarzenia dotyczące polskich i zagranicznych gwiazd oraz szeroko rozumianego showbiznesu. Pierwszą gospodynią audycji była Anna Matusiak.