Premierowe odcinki „Na Wspólnej” od września w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Po wakacyjnej przerwie na antenę telewizji TVN powraca serial „Na Wspólnej”. Premierowe odcinki będą emitowane od 1 września o stałej porze.

W nowym sezonie życie Weroniki i Roberta powoli wraca na właściwe tory. Policjant zgadza się iść na odwyk. Niestety, osobiste problemy musi odłożyć na bok, kiedy zostaje pilnie wezwany do priorytetowej sprawy – gwałtu na córce komendanta. Kosztem życia rodzinnego odnosi zawodowy sukces. W dniu przyjęcia na cześć Roberta ktoś włamuje się do kancelarii Agnieszki i Weroniki. W związku z zajściem prawniczka opuszcza moment odznaczenia ukochanego, a on w tym czasie upija się szampanem z kolegami. Kiedy więc spóźniona kobieta dociera na miejsce imprezy, zastaje go pijanego.

Trudne tygodnie także przed Ewą, która pracuje u Doroty (Olga Bończyk), koleżanki ze studiów swojego męża. Ostrowska dowiaduje się od byłej pracownicy salonu, że właścicielka gabinetu kosmetycznego używa tanich podróbek kwasu hialuronowego. Niebawem Ewa robi klientowi zastrzyk, używając feralnego kosmetyku. Pech chce, że mężczyzna słabnie i trafia do szpitala, gdzie lekarze błyskawicznie ustalają przyczynę jego kryzysu zdrowotnego.

Problemów ciąg dalszy również w rodzinie Dziedziców. Po szokującej diagnozie Renata decyduje się na agresywne leczenie: chemioterapię i mastektomię piersi. Sławek postanawia rozstać się z Tanią i wesprzeć chorą partnerkę. Problemy w związku również u córki Sławka, Darii. Pewnego dnia do drzwi mieszkania Adama puka jego brat, Dawid (w tej roli Daniel Mosior). Natomiast przed moralnym dylematem stanie ponownie Igor. Dziennikarz wpada na trop afery ekologicznej – ktoś zanieczyszcza Wisłę, spuszczając do niej ścieki. Pomimo gorącego tematu, naczelny nie chce zgodzić się na jego publikację.

Nowy sezon „Na Wspólnej” od wtorku, 1 września o godzinie 20:15 w TVN. Serial można również oglądać w serwisie Player.pl.