Druga edycja „Ninja Warrior Polska” z nową prowadzącą

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

1 września Telewizja Polsat rozpocznie emisję nowej edycji programu „Ninja Warrior Polska”. Tym razem show – razem z Jerzym Mielewskim i Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim – współprowadzić będzie Karolina Gilon.

„Ninja Warrior” to międzynarodowy format, w którym uczestnicy muszą pokonać specjalny tor sprawnościowy. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny. Do tej pory tylko dziewięciu śmiałkom na świecie udało się dotrzeć do końca, pokonać najważniejszą przeszkodę i zdobyć „Górę Midoriyama”.

Jesienią 2019 roku Telewizja Polsat pokazywała pierwszą polską edycję show. Główną nagrodą było 150 tysięcy złotych. Tytuł polskiego Ninja nie został zdobyty. Najdalej na torze przeszkód zaszedł Jakub Zawistowski.

W czerwcu ruszyły castingi do nowej edycji. Na przełomie lipca i sierpnia w Hali Arena Gliwice odbyły się nagrania show. Jednocześnie zrealizowano kolejny, trzeci sezon programu. Ze względu na sytuację pandemiczną, na planie show obowiązywały dodatkowe obostrzenia.

W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenia zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP – poinformował nadawca.

Polską edycję show realizuje Jake Vision.

„Ninja Warrior” we wtorki o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat, od 1 września.