Nowa odsłona Górskiego i Cieślaka w serialu „Piękni i bezrobotni” w Polsacie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Wiosną Robert Górski i Mikołaj Cieślak, artyści znani z Kabaretu Moralnego Niepokoju, powrócą w zupełnie nowej odsłonie do telewizji Polsat. Serial „Piękni i bezrobotni” pokaże, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.

Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją. Od zawsze razem – pracują, mieszkają i walczą z systemem. Romek – ironiczny realista i Gwidon – naiwny lekkoduch zostają oszukani przez swojego przyjaciela z dziecięcych lat – Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia.

W dwunastu odcinkach przyrodni bracia będą znajdować coraz to nowe sposoby na zarobienie pieniędzy, najczęściej pracując na czarno. Jednak Wiśniewski ciągle pojawia się na ich drodze, żeby im uprzykrzyć życie. W każdym odcinku widzowie zobaczą również sprzedawczynię Krysię (Anna Karczmarczyk), właścicielkę osiedlowego sklepu, do którego bracia przychodzą zazwyczaj po piwo i dobre rady. Krysia uczy Romka i Gwidona, jak działa współczesny świat.

„Piękni i bezrobotni” to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. W każdym odcinku pojawiają się specjalni goście, grani między innymi przez: Martę Żmudę Trzebiatowską, Grzegorza Wonsa, Joannę Kurowską, Andrzeja Nejmana, Annę Gzyrę, Mariusza Jakusa, Paulinę Holtz i Anetę Todorczuk-Perchuć.

Serial „Piękni i bezrobotni” od marca na antenie telewizji Polsat.