Nowa szata graficzna serwisu ElevenSports.pl

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

2 lipca serwis ElevenSports.pl oraz powiązana z nim aplikacja zyskały odświeżoną szatę graficzną. Układ i wygląd nowej strony jest zbieżny z wizerunkiem portalu Ipla.tv. Ponadto od tego dnia dostawcą usługi streamingu jest Eleven Sports Network Sp. z o. o. W ramach nowego serwisu użytkownicy mogą oglądać na żywo wszystkie cztery polskie kanały Eleven Sports.

Eleven Sports Network Sp. z o. o. przejęło serwis internetowy od dotychczasowego dostawcy usługi, Eleven Sports Network Ltd. Abonenci, którzy posiadają usługę wykupioną przed 2 lipca, będą mogli korzystać z aktywnych subskrypcji aż do zakończenia bieżącego okresu rozliczeniowego po ustanowieniu nowego hasła oraz zaakceptowaniu nowego regulaminu i udzieleniu odpowiednich zgód.

W ramach nowej usługi streamingu, do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3 dołączyło Eleven Sports 4, dzięki czemu użytkownicy uzyskali dostęp do pełnej oferty stacji. Ceny pakietów pozostały bez zmian. W serwisie są dostępne następujące pakiety: miesięczny (30 dni), półroczny (180 dni) i roczny (365 dni).

Eleven Sports nadal jest dostępny na stronie internetowej ElevenSports.pl oraz przez aplikację mobilną na smartfony i tablety, a także w telewizorach Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen.

Logo Eleven Sports

Eleven Sports

Grupa telewizyjna transmitująca wydarzenia sportowe. W czterech kanałach tego nadawcy można oglądać m.in. mecze piłkarskich lig: LaLiga Santander, Bundesligi, Serie A TIM, a także wyścigi Formula 1 i PGE Ekstraligi. Większościowym udziałowcem Eleven Sports Network jest Telewizja Polsat.