Nowe cykle jesienią w „Dzień dobry TVN”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Codziennie, od poniedziałku do niedzieli o godzinie 8:00 widzów TVN budzić będą prowadzący „Dzień dobry TVN”. Jesienią w porannym programie pojawią się nowe cykle.

W jesiennym sezonie ekipa programu poradzi, w jaki sposób zachęcić dzieci do aktywności i zdrowej diety. Kontynuowane będą również dobrze znane cykle. Dzięki akcji „Dzień dobry, tu kurier!” widzowie mają możliwość, by za sprawą redakcji programu, sprawić bliskiej osobie niespodziankę i złożyć życzenia. W rolę kurierów ponownie wcielą się prowadzący i reporterzy „Dzień Dobry TVN”. Przełomowe, a czasem wstrząsające wydarzenia z najnowszej historii Polski przedstawią goście cyklu „To był dzień”. Sposoby na samodzielne wykonanie drobnych napraw i kreatywne rozwiązania domowych problemów będą tematem nowych odcinków cyklu „Sama to ogarniesz”. Wyjątkowe wnętrza urządzone nie przez profesjonalistów, a właścicieli zaprezentują bohaterowie „Odpicowanych mieszkań”.

W wydaniach weekendowych sylwetki specjalistów i historie niezwykłych zabiegów przedstawi cykl „Udana operacja”. Kinga Burzyńska w „Światłach na…” przybliży kolejnych bohaterów świata filmu i teatru, którzy mimo swoich artystycznych dokonań i dorobku, pozostają w cieniu. Michał Cessanis zabierze widzów w najpiękniejsze i nieoczywiste miejsca w Polsce i na świecie, a Mikołaj Rey podzieli się nowymi odkryciami kulinarnymi.

„Dzień dobry TVN” prowadzą Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

„Dzień dobry TVN” od 1 września codziennie od godziny 8:00 w TVN.