Nowe odcinki serialu „Barwy szczęścia” od 1 września w TVP 2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

Na antenę telewizyjnej Dwójki powraca serial „Barwy szczęścia”. W kolejnym sezonie widzowie zobaczą nowe przygody i skandale, między innymi seks za pieniądze, zdradę i ucieczkę od męża.

W nowym sezonie Jezierscy wrócą do kraju po kilku latach nieobecności i przywiozą ze sobą Jowitę (Magdalena Żak). Dziewczyna oznajmi bratu, że przyjechała do Polski na dłużej. Poinformuje go też, że razem z rodzicami nie mogą doczekać się, by poznać jego narzeczoną. Ponadto Jowita zaprzyjaźni się z Gretą (Katarzyna Sowińska) – sutenerką, która na co dzień umawia biznesmenów z dziewczynami.

Agata (Natalia Zambrzycka) pozna w końcu rodziców Patryka (Konrad Skolimowski): Sławkę (Ewelina Serafin) i Kornela (Jakub Bohosiewcz). Przyjmują oni z entuzjazmem wiadomość o zaręczynach pary. Jednak kiedy rozmowa schodzi na pracę Pyrki i dziewczyna pokazuje Jezierskiej suplementy diety, ta uznaje to za uszczypliwość do swojej nadwagi i zarządza koniec spotkania.

Natomiast Darek Janicki (Andrzej Niemyt) spotka nagle Gabrielę (Marta Juras) – dziewczynę, która podbiła niegdyś jego serce. Ponadto Bożena, która ma żal do męża o przymusowy urlop, jest rozgoryczona do tego stopnia, że rozważa rozwód.

„Barwy szczęścia” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10 w TVP 2, od 1 września.