Nowe odcinki „Grizzy i lemingi” w styczniu w Boomerangu

  • Telewizja
Autor: mbog

Mieszkańcy kanadyjskiego rezerwatu powracają do rywalizacji. Tym razem zwierzaki wpadną na pomysł nauki kilku skomplikowanych figur gimnastycznych na trampolinie. Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Grizzy i lemingi” 21 stycznia w Boomerangu.

Mała drewniana chatka w kanadyjskim lesie jest dla Grizzy’ego i lemingów idealnym miejsce do spędzania całych dni na zajadaniu się smakołykami oraz oglądaniu telewizji. Jest to też przestrzeń do niekończących się pościgów i zaciętej rywalizacji. W najnowszych odcinkach złośliwe lemingi ponownie zrobią wszystko, aby uprzykrzyć Grizzy’emu życie w leśniczówce.

W jednym z odcinków przed leśniczówką pojawi się trampolina, stworzona, aby skakać na niej do woli. Grizzy początkowo nie będzie zainteresowany tego typu rozrywką. Jednak zmieni swoje nastawienie, gdy w pobliżu pojawi się jego ukochana niedźwiedzica. Miś, który nie należy do najbardziej wysportowanych, nie przepuści żadnej okazji, by zaimponować swojej wybrance. Spróbuje on zaprezentować wyszukane figury gimnastyczne. Na jego nieszczęście lemingi zdążą już zawiesić oko na nowym znalezisku.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Grizzy i lemingi” już 21 stycznia. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godzinie 14:00 w Boomerangu.