Nowe odcinki serialu „Ukryta prawda” od marca w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Na antenę telewizji TVN powraca z nowymi odcinkami „Ukryta prawda”. Produkcja opowiada historie, które napisało życie.

W jednym z odcinków widzowie poznają Łucję, świecką misjonarkę pracującą w Afryce. Po dziesięciu latach dziewczyna wraca do Polski na ślub młodszej siostry. Nie jest ona jednak zadowolona z wyboru Malwiny. Krzysztof to rozwodnik z dzieckiem, który nie pasuje do 26-latki. Siostra Łucji bardziej wpatrzona jest w 9-letnią Oliwię niż w przyszłego męża.

Wśród bohaterów znajdzie się też Iwona, która prowadzi z Niną salon fryzjerski. Spółdzielnia zawiadamia je, że zalegają z czynszem. Kiedy problem powraca, wspólniczka przyznaje, że wzięła pieniądze, aby opłacić leczenie dziecka. Kobieta decyduje się prosić rodziców o pożyczenie pieniędzy na wykupienie udziałów Niny. Niedługo potem mąż Iwony wraca przerażony z zagranicy. Wyznaje, że nie sprowadza aut, ale sterydy. Niestety, stracił cały towar i nie ma pieniędzy dla gangu. Chłopak proponuje Iwonie wyjazd z kraju. Kiedy już wszystko jest gotowe, zamaskowani mężczyźni wpadają do ich mieszkania.

Wiosną pojawi się również historia Marka, który kończy właśnie 40 lat. Przyjaciele zastanawiają się nad prezentem dla niego, sugerując weekendowy wyjazd do Warszawy. Żona mężczyzny nie chce zgodzić się na taką ekstrawagancję. Wyjazd dochodzi jednak do skutku. Bartek, główny pomysłodawca, proponuje spędzenie nocy w klubie ze striptizem. Wszystko komplikuje się, gdy jeden z mężczyzn dostaje zapaści pod wpływem narkotyków.

Serial paradokumentalny „Ukryta prawda”, bez zmian, będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00, od 2 marca.