Nowe odcinki serii „Victor i Valentino” w Cartoon Network

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W lipcu Cartoon Network rozpocznie emisję nowych odcinek serialu animowanego „Victor i Valentino”. Produkcja opowiada o przyrodnich braciach, którzy spędzają wakacje u swojej babci.

Choć bohaterowie bardzo się od siebie różnią, są nierozłączni. Victor uwielbia spontaniczność i szybko się nudzi – nie ma drugiej osoby w całym miasteczku, która zna tyle zabaw. Starszy z rodzeństwa jest spokojniejszy i woli kolekcjonować drobiazgi, a w wolnych chwilach wyciąga Victora z tarapatów.

W premierowym odcinku specjalnym bracia będą spędzać czas z koleżanką, która jest duszkiem. Jej dom znajduje się w podziemnym świecie. Kiedy bohaterka przegapi godzinę odjazdu pociągu do domu w zaświatach, przyjaciele stwierdzą, że jej szansa na powrót przepadła. Victor i Valentino wiedzą, że to nic straconego – pomogą przyjaciółce przedostać się do rodziny.

Bracia padną też ofiarą tajemniczego psotnika, który potrafi wywoływać sny na jawie. Valentino jest podekscytowany – to okazja do emocjonującej zabawy w innym wymiarze. Wpadnie jednak w pułapkę i nie będzie mógł wydostać się z sennej rzeczywistości, więc Victor wyruszy na ratunek.

Nowe odcinki drugiego sezonu „Victor i Valentino” będzie można oglądać codziennie o godzinie 15:45 w Cartoon Network, od 19 lipca. 27 lipca stacja pokaże odcinek specjalny serialu.