Premierowe odcinki serialu „Victor i Valentino” od 18 stycznia na Cartoon Network

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Cartoon Network 18 stycznia rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu „Victor i Valentino”. Produkcja opowiada o przyrodnich braciach, spędzających wakacje w niewielkim, ale wyjątkowo tajemniczym Monte Macabre.

„Victor i Valentino” to stworzona przez Cartoon Network Studios przygodowa komedia o dwóch braciach, którzy spędzają wakacje u babci Chaty. Każdego dnia chłopcy pomagają jej w prowadzeniu stoiska z wyśmienitymi tacos. Jednak ich serc nie rozpalają codzienne obowiązki, ale niezwykłe zdarzenia i nadprzyrodzone zjawiska, których świadkami przypadkowo się stają.

Drugi sezon kreskówki przynosi nieoczekiwane zwroty akcji. Zachoruje ukochany karaluch Victora. Wówczas chłopiec zwróci się o pomoc do Charlene z nadzieją, że jej umiejętności przywrócą ukochanego pupila do życia. W innym odcinku chłopcy chcą odstraszyć pewnego łobuza i do tego zadania rekrutują ducha. Jednak sytuacja wymknie się im spod kontroli.

W Monte Macabre odbywa się również co roku festiwal filmowy, który przypomina Victorowi o jego marzeniach związanych z karierą filmowca. Innym razem chłopiec uznaje, że jego największym talentem jest komunikacja z postaciami z zaświatów. Wśród tych wydarzeń nie zabraknie niezwykłej zabawy, ponieważ przyrodni bracia postanowią urządzić największą imprezę w historii miasteczka.

Premiera nowych odcinków serialu „Victor i Valentino” w poniedziałek, 18 stycznia o godzinie 14:50. Emisja od poniedziałku do piątku na antenie Cartoon Network.