Nowe odcinki „The Happos Family” w Boomerangu

  • Telewizja
Autor: mbog

10 grudnia widzowie Boomeranga poznają kolejne zwariowane przygody hipopotamów z „The Happos Family”. W nowych odcinkach drugiego sezonu serialu rodzinkę hipopotamów odwiedzi przybysz o potężnej mocy – dżin z lampy.

W europejskim parku safari żyje rodzina hipopotamów. Za dnia taplają się w błocie, leniuchują przy bajorku i śpią w cieniu drzew, a goście parku robią im zdjęcia. Jednak, gdy tylko brama zamyka się za ostatnim opuszczającym safari samochodem, hipopotamy budzą się z letargu. Wyskakują z błota, przebierają się w wystrzałowe stroje i rozkręcają zabawę pełną hipopotamowych przygód.

W jednym z nowych odcinków Spryciuch odnajdzie magiczną lampę. Wspólnie z Piratem sprawią, że mieszkający w niej dżin w mgnieniu oka straci siły do spełniania ich kolejnych życzeń. Innym razem najbardziej wysportowany z hipciów skorzysta z maszyny do klonowania, by powiększyć swoją drużynę piłkarską o kilku szczególnie uzdolnionych zawodników.

Nowe odcinki drugiego sezonu „The Happos Family” pojawią się na antenie Boomeranga już 10 grudnia. Emisja codziennie o godzinie 13:50.