Nowe programy „The Four. Bitwa o sławę” i „Tylko Jeden”. Wiosna w Polsacie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

1 marca telewizja Polsat rozpocznie emisję premierowych odcinków wiosennych propozycji programowych. Widzowie stacji zobaczą między innymi nowy show „The Four. Bitwa o sławę” oraz reality show „Tylko jeden”.

Codzienne pasmo paradokumentalne

2 marca na antenę Polsatu powraca popołudniowe pasmo paradokumentalne. O godzinie 13:00 i 14:45 widzowie zobaczą kolejne poruszające historie inspirowane prawdziwymi rozterkami zwykłych ludzi w serialach „Trudne sprawy” oraz „Dlaczego ja?”.

Z nowymi odcinkami powraca również „Na ratunek 112”. Serial opowiada o pracy operatorów dyżurujących w Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Natomiast pracę policjantów będzie można śledzić w kolejnym sezonie „Gliniarzy”. W serialu nie zabraknie nowych spraw kryminalnych i silnych emocji.

Nowe programy rozrywkowe

Wiosną Polsat pokaże nowe odcinki programu „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor odwiedzi wraz z architektami Martyną Kupczyk, Maciejem Pertkiewiczem i Wojciechem Strzelczykiem rodziny pokrzywdzone przez los. Wspólnie z ekipą budowlaną przeprowadzą generalny remont domu lub mieszkania. Program ponownie premierowo będzie emitowany w środy i czwartki po godzinie 20:00.

W piątki widzowie Polsatu zobaczą kolejną edycję show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Tym razem swoje taneczne umiejętności zaprezentują: znana z serialu „Przyjaciółki” aktorka Nicole Bogdanowicz, aktor Marcin Bosak, zwycięzca „Love Island. Wyspa miłości” Mikołaj Jędruszczak, aktor i zawodnik MMA Tomasz Oświeciński, aktor Bogdan Kalus, piosenkarka Anna Karwan, piosenkarka i aktorka Sylwia Lipka, prezenterka pogody Milena Rostkowska-Galant, aktorka Julia Wieniawa, uczestnik „Ninja Warrior Polska” Sylwester Wilk oraz modelka Edyta Zając.

Następnie stacja pokaże nowe reality-show „Tylko Jeden”. Produkcja koncentruje się na dziesięciu uczestnikach rywalizujących o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. Widzowie będą im towarzyszyć na sali treningowej, we wspólnym, zamkniętym domu oraz podczas walk decydujących o pozostaniu w programie. Ich przewodniczką i opiekunką będzie Blanka Lipińska.

Kolejną nowością będzie widowisko muzyczne „The Four. Bitwa o sławę”. Na początku edycji widzowie poznają wyselekcjonowaną czwórkę artystów: Sami Harb, Sabinę Jeszkę, Jakuba Krupskiego i Karolinę Leszko. Kiedy czwórka zasiada w swoich fotelach, za kulisami znajdują się już kolejni utalentowani wokaliści. Są gotowi na to, aby zrobić wrażenie na jury w składzie Natalia Nykiel, Kuba Badach oraz Igor Herbut i odesłać jednego z zajmujących miejsca na fotelach do domu. Nowy show będzie emitowany w soboty po godzinie 20:00.

Następnie widzowie Polsatu zobaczą 13. edycję programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Do rywalizacji o „Złotą Twarz” i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny przystąpili: muzyk disco polo Czadoman, czyli Paweł Dudek, aktorzy Kamila Boruta, Maurycy Popiel, Filip Gurłacz i Karol Dziuba, a także piosenkarki Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska oraz Natalia Avelon. W jury zasiądą Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i zwycięzca poprzedniej edycji Adam Strycharczuk.

Natomiast niedzielne wieczory tradycyjnie będą należały do kabaretów. W programie „Kabaret na żywo. Przystanek Radość” komicy zabiorą widzów do typowej polskiej wioski – Radości. O fotel sołtysa miejscowości będą walczyć bohaterowie, w których wcielą się Ewa Błachnio i Krzysztof Hanke.

Nowe odcinki seriali

W środy o godzinie 21:10 widzowie Polsatu zobaczą drugi sezon serialu „Zawsze warto”. Produkcja opowiada o trzech kobietach, które połączyło przypadkowe wydarzenie. Dało ono początek ich wspólnej historii, dzięki której każda zaczęła wierzyć, że nie ma sytuacji bez wyjścia. W rolach głównych ponownie pojawią się Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati i Julia Wieniawa.

Czwartki od kilku lat należą do „Przyjaciółek”. Bohaterkami produkcji są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych. Każda jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. W nowych odcinkach Inga odczuje bardziej niż kiedykolwiek, że Hania weszła w wiek buntu. Zuza, po rozstaniu z Jankiem, musi przewartościować swoje życie prywatne i zawodowe. Natomiast Patrycja zmierzy się z samodzielnym wychowywaniem dzieci.

Na antenę Polsatu powracają „Zdrady”. W czwartki po godzinie 22:00 widzowie stacji zobaczą kolejne śledztwa Damiana Petrova. Detektyw wraz ze swoją ekipą śpieszy z pomocą tym, którzy podejrzewają swoich życiowych partnerów o niewierność.

W soboty o godzinie 19:30 telewizja Polsat będzie pokazywać premierowe odcinki serialu komediowego „Świat według Kiepskich”. W nowym sezonie w kamienicy pojawi się nowy lokator – Oskar, który zamieszka w pustostanie i postanowi zawalczyć o serce Mariolki oraz przychylność pozostałych mieszkańców. Wszystkie odcinki 29. sezonu serialu udostępniono jesienią poprzedniego roku w serwisie Ipla.

W niedziele, po „Kabarecie na żywo”, widzowie zobaczą premierowe odcinki seriali „W rytmie serca” i „Ślad”. Bohaterowie serialu, nagrywanego w Kazimierzu Dolnym, znów zostaną uwikłani w intrygi i zmierzą się z wyzwaniami, których nigdy by się nie spodziewali. Natomiast we Wrocławiu specjalna jednostka – Centralny Wydział Śledczy (CWŚ) spróbuje rozwiązać kolejne kryminalne zagadki.