Nowe seriale paradokumentalne wiosną w TVN7

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

28 lutego na antenie TVN7 zadebiutuje nowy serial paradokumentalny „Zagadki losu”. Kilka dni później widzowie zobaczą pierwszy odcinek produkcji „Opowieści małżeńskie”.

„Zagadki losu” to serial, w którym zaskakująca tajemnica ujawniona w finale odcinka odmieni dotychczasowe życie bohaterów. Czasem będzie ona umyślnie skrywanym przez lata sekretem, a czasem szokującym, wcześniej nieznanym faktem. Jak informuje nadawca, paradokument został oparty na wielu wątkach: wzruszających, zabawnych, pokrzepiających, a także kryminalnych, przerażających i szokujących.

Zagadki losu
„Zagadki losu” – fot. TVN7

Natomiast „Opowieści małżeńskie” to historie o miłości, wzlotach i upadkach w związkach. Życiu każdej pary towarzyszy wiele emocji, zarówno tych dobrych jak i tych, których lepiej unikać. Bohaterowie kochają się, kłócą, rozstają, odnawiają dawne kontakty szukając wygasłych uczuć. Każda z par ma swoje lepsze i gorsze momenty, chwile pełne uniesień lub rozczarowań. Jedni będą szukali spokoju i szczęścia w miłości, innym bliżej będzie do potajemnych romansów, ukrywania się i obłudy. W każdym odcinku decyzje i wyznania bohaterów będą niosły za sobą zaskakujące konsekwencje.

Opowieści małżeńskie
„Opowieści małżeńskie” – fot. TVN7

Za produkcję obu formatów odpowiada Constantin Entertainment Polska.

„Zagadki losu” będzie można oglądać od poniedziałku do środy, a „Opowieści małżeńskie” w czwartki i piątki o godzinie 18:25. Produkcje będą również dostępne w Player.pl.