Nowe sezony „Gogglebox”, „Vlogbox”, „Usterki” i „Królowych życia” jesienią w TTV

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Ogólnodostępna telewizja TTV jesienią pokaże kolejne sezony znanych widzom programów: „Gogglebox. Przed telewizorem” oraz „Vlogbox. W necie”. Nie zabraknie również „Dam i wieśniaczek” oraz „Królowych życia”. Ponadto rzeczywistość zaskoczy Przemka Kossakowskiego oraz ekspertów z programu „Usterka”.

Poniedziałek przed telewizorem

„Gogglebox. Przed telewizorem” powraca na antenę TTV. Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju. Sprawdzą, co ich wkurza, a co ekscytuje. Uczestnicy show przyjrzą się nowościom telewizyjnym, a przy okazji zapewnią porcję śmiechu i rozrywki.

W nowym sezonie na kanapie ponownie zasiądą Damian „Nagana”, Marek „Morus” z popularnym Big Boyem na czele oraz Sylwia z przyjaciółką Ewą. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, siłaczy – Krzyśka i Dominika oraz bliźniaczek – Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentuje również rodzina Kotońskich, Jacek i Mariusz, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian oraz seniorzy – Regina i Józek.

Nowy sezon „Gogglebox. Przed telewizorem” od 2 września, w poniedziałki o godzinie 22:00 w TTV.

Wtorek w Internecie

Program „Vlogbox. W necie” łączy potencjał mediów społecznościowych z siłą telewizji. Bohaterowie wyciągają na pierwszy plan to, co wywołuje w Internecie najwięcej komentarzy i budzi najgorętsze emocje. Z odpowiednią dawką humoru i ironii skomentują internetowe nowości.

„Vlogbox. W necie” będzie można oglądać we wtorki o godzinie 22:00 w TTV, od 3 września.

Milcz, Musiał, Kossakowski w środy

W środy o godzinie 22:00 widzowie przyjrzą się pracy polskich specjalistów od remontów. W programie „Usterka” ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg prac remontowych. Obserwowani specjaliści będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Wszystkiemu przyglądać się będą prowadzący program: Adam Milcz, Łukasz Milcz oraz Agnieszka Musiał, którzy skomentują to co dzieje się na ekranie.

Program „Usterka” będzie emitowany w środy o godzinie 22:00, od 4 września.

Przemek Kossakowski. Wtajemniczenie - jesień 2019
Przemek Kossakowski – fot. TTV / Tomasz Kordek

Pół godziny później Przemek Kossakowski zaprezentuje niesamowitych ludzi i ich zwyczaje. W nowej serii „Przemek Kossakowski. Wtajemniczenie” prowadzący wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Weźmie udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom.

Nowe odcinki serii „Przemek Kossakowski. Wtajemniczenie” w środy o godzinie 22:30, od 11 września.

Damy, wieśniaczki i królowe w weekend

Program „Damy i wieśniaczki. Za granicą” powraca z nowymi odcinkami. Po raz kolejny dwie kobiety, z dwóch krańcowo różnych światów – z Polski i Ukrainy – zamienią się rolami i życiem na kilka dni. Zadbane elegantki z miast skonfrontują możliwość dbania o swój wygląd w wiejskich realiach. Równolegle dziewczyny z prowincji oderwą się od swoich podwórek, by w mieście doświadczyć luksusowego życia.

Premierowe odcinki „Dam i wieśniaczek. Za granicą” będzie można oglądać w piątki o godzinie 18:00 w TTV, od 6 września.

Dagmara - Królowe życia - jesień 2019
Dagmara z „Królowych życia” – fot. TTV

Jesienią na antenie TTV nie zabraknie „Królowych życia”. Wszyscy bohaterowie programu żyją według własnego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – falę krytyki i zazdrości.

W nowym sezonie widzowie po raz kolejny spotkają się z Dagmarą, jej rodziną i przyjaciółmi, którzy będą ją wspierać po poważnym wypadku samochodowym. W Głogowie nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Zupełnie inaczej potoczą się losy zakochanych, Izy i Patryka, którzy po kilkunastu latach wreszcie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Do grona „Królowych życia” w nowym sezonie dołączy Adrianna, właścicielka butiku, która od kilku lat na co dzień mieszka we Wrocławiu. Wcześniej swoje życie wiodła w Niemczech, gdzie wciąż mieszkają jej synowie.

„Królowe życia” powracają z nowymi odcinkami 6 września. Emisja w piątki i soboty o godzinie 22:00.