Radio GRA Wrocław

Nowy liner i ramówka wrocławskiego Radia GRA

mbog

Wrocławskie Radio GRA zyskało nową ramówkę. Ponadto zmieniono liner stacji z „Moje miasto, moje radio” na „Muzyka wybrana dla Ciebie”.

Jak informuje nadawca, „nowy liner ma podkreślić wyjątkową ofertę muzyczną Radia GRA Wrocław, które nadaje największe rytmiczne hity ostatnich dekad”. Na antenie stacji prezentowane są utwory wykonawców młodego pokolenia, takich jak Ava Max, Daria Zawiałow, Cleo, Sanah czy Tiesto. Nie brakuje również muzyki sprzed kilku i kilkunastu lat.

Zmiany zaszły również w ofercie programowej. Poranek, zaczynający się już o godzinie 5:30, znów prowadzony jest w duecie przez Mariusza Ryszkę i Marka Moca. W godzinach 9:00-13:00 emitowane jest nowa audycja prowadzona przez Mariusza Pucyło. Wydłużone zostało pasmo popołudniowe, którego gospodarzem jest teraz Marcin Wiśniewski. Wieczorami, po godzinie 18:00 antenę stacji przejmuje Przemek Grabowski, który prezentuje najświeższe hity i przeboje. Ponadto w piątki i soboty po godzinie 20:00 emitowane jest pasmo „Taneczne Radio GRA”, do którego zapraszani są DJ’e prezentujący zmiksowane przez siebie sety muzyczne.

W Radiu GRA nie brakuje lokalnych informacji z Wrocławia i Dolnego Śląska. O najważniejszych bieżących wydarzeniach informują dziennikarze w cogodzinnych „Raportach”. Ponadto od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00 stacja emituje podsumowanie dnia w „Magazynie Reporterów”. Natomiast w niedzielne wieczory w godzinach 18:00-22:00 w audycji „Słyszałaś? Słyszałeś?” dziennikarze przyglądają się najciekawszym i najbardziej nietypowym informacjom z regionu.

Radio GRA Wrocław jest lokalną rozgłośnią radiową nadająca na częstotliwości 95,1 FM. Program adresowany jest do mieszkańców Wrocławia i okolic. Rozgłośnia wchodzi w skład Grupy RMF.