Nowy sezon „19+” od września w Siódemce

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Jesienią TVN 7 pokaże kolejne przygody paczki przyjaciół, która wspólnie wkracza w dorosły świat. W nowym sezonie „19+” nie zabraknie miłości, nienawiści, zdrad ale również dramatycznych wydarzeń.

Iwona coraz bardziej zakochuje się w starszym, przystojnym lekarzu, a Irek odreagowuje rozstanie. Bezskutecznie próbuje walczyć o względy ukochanej. Nie widzi dla siebie przyszłości bez „lisicy” u boku. Swoimi działaniami zaczyna irytować przyjaciół. Nagle wydarzy się coś, czego wszyscy się nie spodziewali – Irek zaginie.

Zuza, zakochana do szaleństwa w Adrianie, podstępem zdobywa jego miłość. Chłopakowi nie będzie łatwo wybaczyć, gdy prawda wyjdzie na jaw. Nie spodziewa się też, że życie szykuje dla nich dużo poważniejsze wyzwanie. Podczas rutynowej wizyty u ginekologa okaże się, że Zuza jest w ciąży. Jednak z obliczeń wyniknie, że nie może to być dziecko Adriana.

Ala i Magda zostały parą mimo tego, że wszystko zdawało się je dzielić. Magda to urodzona prowokatorka, ale dla Ali zrobiłaby wszystko. Nie dopuszcza do siebie myśli, że Ala oddala się od niej coraz bardziej i nie zauważa momentu, gdy może być już o jedną kłótnię za późno, żeby ratować tę miłość. Z kolei Ala czuje, że rozstanie z Magdą to szansa na zupełnie nowy etap. Dzięki temu będzie mogła rzucić wszystko i polecieć na drugi koniec świata, żeby ratować orangutany.

Ponadto w nowym sezonie odwieczne rywalki, Mela i Iwona nagle staną ramię w ramię, żeby wspólnie stawić czoło przeciwnościom losu. Monika zdecyduje się w tajemnicy przed Krzyśkiem na sprzedaż komórek jajowych, żeby zarobić na utrzymanie chorej babci. Krzysiek i Rafał nagrywają piosenkę, która może stać się przełomem dla ich zespołu. Sara związuje się z chłopakiem, który jest seropozytywny. Gdy pewnego dnia zaczyna chorować, wpada w panikę, że zakaziła się wirusem HIV. Frodo przez przypadek oświadcza się Kai. Natomiast Arek i Lucy z dnia na dzień przeprowadzają się do domu Marty Prus.

Nowe odcinki „19+” od 1 września, od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00 w TVN 7. Serial prapremierowo można oglądać w serwisie Player.pl.