Nowy paradokument „Sekrety życia” wiosną w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

27 lutego na antenie TVN zadebiutuje nowy paradokument – „Sekrety życia”. Życiowe perypetie bohaterów poszczególnych odcinków splatają się w klubie fitness, który jest tłem dla kolejnych historii.

„Sekrety życia” to serial paradokumentalny osadzony we współczesnych realiach. Fabuła produkcji to nie tylko prozaiczne wydarzenia dnia codziennego, ale także zwroty akcji. Każdy odcinek przedstawia oddzielną historię. Pojawią się tu między innymi problemy rodzinne, skrywane tajemnice, romanse i intrygi.

W każdym odcinku widzowie zobaczą losy postaci uwikłanych w konflikt obyczajowy. Bohaterowie przychodzą do klubu sportowego z bagażem swoich doświadczeń i problemów. Są na takim etapie życia, w którym chcą coś zmienić lub zwyczajnie od czegoś uciec. Każdy z nich ma inną historię, ale niezależnie od sytuacji, może liczyć na wsparcie trenerów personalnych. Doradzają oni swoim podopiecznym nie tylko w kwestiach treningu czy diety. Personel siłowni angażuje się w problemy swoich klientów i pomaga je rozwiązać.

Sekrety życia
fot. TVN / fokusmedia.com.pl

Widzowie poznają między innymi 18-letnią Kornelię, która czuje, że nie ma w nikim wsparcia. Jej mama samotnie wychowuje ją i dwójkę jej młodszego rodzeństwa, a chłopak często jest wobec niej agresywny. Mimo to Kornelia ulega jego namowom i rozpoczyna treningi na siłowni. Zbyt intensywne ćwiczenia, które narzuca jej chłopak, spowodują, że wycieńczona dziewczyna trafi do szpitala.

Stacja pokaże też historię Sary, która marzy by zostać trenerką oraz influencerką. Postanawia rzucić dotychczasową pracę, by spełnić marzenia. Jednak szybko okazuje się, że ktoś próbuje jej zaszkodzić. Dziewczyna zostaje oskarżona o to, że omal nie doprowadziła do śmierci jednego z klientów siłowni.

Sekrety życia
fot. TVN / fokusmedia.com.pl

Serial „Sekrety życia” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:55 w TVN.