Jan Pirowski i Krzysztof Ufnal

Nowy program „Kto to kupi?” od marca w TTV

mbog

Wraz z początkiem marca telewizja TTV rozpocznie emisję nowego formatu „Kto to kupi?”. Program daje zwykłym ludziom możliwość zaprezentowania i sprzedaży swoich innowacyjnych, a czasem szalonych produktów.

Zgodnie z regułami programu, uczestnicy mają tylko 90 sekund na zademonstrowanie swojego produktu. Jeśli uda im się skłonić do zakupu przynajmniej jedną osobę zasiadającą na widowni, wówczas w drugim etapie spróbują przekonać do swojego pomysłu panel inwestorów.

Wśród jury znajdują się przedstawiciele firm, którzy od lat zajmują wysoką pozycję w segmencie sprzedaży internetowej. Są to Hanna Zasada („Czerwona Maszyna”), Jacek Prowadzisz („Creative Products”), Adam Deresiewicz („Toys4boys”) oraz Sławomir Harazin („Sferis”).

Kto to kupi?
Jury programu „Kto to kupi?” – fot. TTV Jakub Gruca

Program poprowadzą Jan Pirowski i – znany z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” – Krzysztof Ufnal.

Na casting zgłosiło się ponad 30 kandydatów i szybko okazało się, że jest dwóch faworytów – Janek Pirowski i Krzysztof Ufnal – poinformowała Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. Na nagraniach próbnych potrafili się dobrze uzupełniać i mieć przy tym właściwą energię oraz luz. Dlatego decyzja o duecie prowadzących była dość oczywista. Obaj są też związani ze stacją, a TTV lubi dawać szansę rozwoju swoim ludziom.

Premierowe odcinki programu „Kto to kupi?” będzie można oglądać w niedziele o godzinie 16:00 w TTV, od 1 marca.