Nowy program „Zrób coś z tym dzieckiem” wiosną w TVN Style

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Telewizja TVN Style 27 kwietnia rozpocznie emisję nowego programu „Zrób coś z tym dzieckiem”. W produkcji zaprezentowane zostaną porady dla rodziców borykających się z kłopotami wychowawczymi.

Badania psychologów nie pozostawiają wątpliwości – coraz więcej rodziców boryka się z poważnymi problemami wychowawczymi i nie potrafi pomóc dzieciom bez rad specjalisty. Agresja, nadpobudliwość, kłopoty ze snem, uzależnienie od gier, problemy ze skupieniem się czy zaburzenia odżywiania to tylko część trudności, z którymi muszą sobie radzić. Widzowie programu „Zrób coś z tym dzieckiem” dowiedzą się, jak budować zdrowe relacje z rodziną oraz co zrobić, jeśli brakuje w nich zaufania i zrozumienia.

Program poprowadzi Ewa Narkiewicz-Nejno – psycholożka kliniczna, która od lat pracuje z najmłodszymi. Podpowie, jak nauczyć się poznawać potrzeby i emocje dzieci. W każdym odcinku odwiedzi jedną rodzinę, a dzięki materiałom z kamer śledzących ich codzienne życie, poszuka przyczyn problemów, z którymi rodzice sobie nie radzą.

W pierwszym odcinku widzowie poznają Zosię i Mateusza, którzy wychowują 6-letnią córkę Amelkę. Nie są jednak w stanie przekonać jej do wstawania do przedszkola, ani do sprzątania pokoju. Każda ich prośba kończy się kłótnią. Ewa Narkiewicz-Nejno doradzi, jak żywiołową sześciolatkę namówić do współpracy.

Premierowa emisja pierwszego odcinka we wtorek, 27 kwietnia o godzinie 22:25 w TVN Style.