Będzie dobrze, kochanie

Nowy serial „Będzie dobrze, kochanie” w kwietniu w TVP 2

mbog

Telewizja Polska pokaże nową produkcję „Będzie dobrze, kochanie”. Serial jest realizowany w nietypowej formie przypominającej połączenia wideo przez komunikatory internetowe.

Głównymi bohaterami są młodzi narzeczeni – Justyna i Artur, którzy mieli zaplanowany ślub i huczne wesele. Epidemia jednak pokrzyżowała ich plany. Jakby tego było mało, Artur utknął w Australii. Wyjechał tam do pracy, miał wrócić do Polski na miesiąc przed ślubem. Narzeczeni boją się nie tylko tego, że nie wezmą ślubu, ale również, że nie zobaczą się przez długie miesiące.

W głównych bohaterów wcielą się Wiktoria Gąsiewska i Filip Gurłacz. W pozostałych rolach występują: Ilona Ostrowska (Lilka, matka Justyny), Jacek Lenartowicz (Waldek, ojciec Justyny), Dorota Chotecka (Elżbieta, matka Artura) oraz Tomasz Sapryk (Zygmunt, ojciec Artura). Widzowie zobaczą w serialu również Bożenę Dykiel (babcia Justyny) i Annę Dereszowską (przyjaciółka Lilki).

Serial, ze względu na epidemię COVID-19, jest nagrywany bez klasycznych planów zdjęciowych. Nagrania mają miejsce w domach aktorów, którzy w swoich autentycznych wnętrzach i strojach wcielają się w postaci z serialu. Autorami pomysłu są Bartosz Kubera – reżyser serialu i Krzysztof Gureczny, który wraz z Mirką Szawińską i Rafałem Skarżyckim są scenarzystami.

Emisja serialu „Będzie dobrze, kochanie” w czwartki i piątki o godzinie 20:40 w TVP 2, dwa odcinki każdego dnia. Produkcja liczy 20 odcinków.