Nowy serial „Zoo” od 19 sierpnia w Boomerangu

  • Telewizja
Autor: mbog

Telewizja Boomerang w poniedziałek, 19 sierpnia rozpocznie emisję nowego serialu „Zoo”. Widzowie zobaczą potężnego słonia, olbrzymiego żółwia lądowego, drapieżne koty i wiele innych reprezentantów gatunków z różnych części świata.

Londyńskie zoo stanie otworem przed najmłodszymi widzami Boomeranga. Spotkanie z bohaterami serialu „Zoo” to dla wszystkich dzieci pełna humoru lekcja biologii oraz świetna okazja do poznania obyczajów i przyzwyczajeń zwierząt. Maluchy poznają zarówno zachowania dzikich gatunków, jak również zobaczą w jaki sposób dbają o nie ich opiekunowie.

W zwariowanym ogrodzie zoologicznym, mieszczącym się w stolicy Wielkiej Brytanii nie zabraknie beatboxujących żółwi, śpiewających surykatek, lwów i pingwinów oraz rozrabiających lemurów. Najważniejszą rolę odegra jednak goryl Jurgen. Ten maruda na co dzień będzie przeżywać liczne przygody, rozwiązywać skomplikowane zagadki i mierzyć się z geniuszem zbrodni – małpą Brutusem.

Premiera nowego serialu „Zoo” już w poniedziałek, 19 sierpnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 19:50 na kanale Boomerang.

Logo Boomerang

Boomerang

Kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Stacja kieruje swoje programy do dzieci w wieku 4-7 lat. Boomerang prezentuje lekką i pełną humoru rozrywkę ze znanymi bohaterami. Na antenie stacji można zobaczyć przygody między innymi: Królika Bugsa i Strusia Pędziwiatra.