Nowa kreskówka „Taffy” od 15 lipca na Boomerangu

  • Telewizja
Autor: mbog

15 lipca o godzinie 8:45 telewizja Boomerang pokaże pierwszy odcinek nowej kreskówki. Taffy jest buszującym w śmieciach szopem, który przebiera się za kota i zadomawia w rezydencji Pani Majętnej.

Zainspirowana klasycznymi komediowymi produkcjami, takimi jak „Tom i Jerry” oraz „Zwariowane Melodie”, kreskówka „Taffy” przedstawia przygody pewnego przebiegłego bohatera. Tytułowa postać to bardzo bystry i wiecznie głodny szop, zamieszkujący wysypisko. Pewnego dnia życie małego futrzaka zmienia się diametralnie – poznaje on Panią Majętną. Urocza starsza dama, myśląc, że jej nowo poznany przyjaciel jest bezdomnym kotem, przyjmuje go pod swój dach. Jednak nie wszyscy mieszkańcy rezydencji dają się oszukać. Lojalny towarzysz właścicielki posiadłości, pies Bentley, szybko demaskuje małego spryciarza i robi wszystko, co w jego mocy, by dać mu nauczkę.

Dwa dni przed premierą w krakowskim ZOO, zlokalizowanym w Lesie Wolskim, telewizja Boomerang będzie promować nadchodzącą premierę. Przy wybiegu dla szopów powstanie strefa, gdzie dzieci i ich rodzice będą mogli sfotografować się przy ściance z postaciami z kreskówki.

Serial „Taffy” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 8:45 na Boomerangu, od 15 lipca.

Logo Boomerang

Boomerang

Kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Stacja kieruje swoje programy do dzieci w wieku 4-7 lat. Boomerang prezentuje lekką i pełną humoru rozrywkę ze znanymi bohaterami. Na antenie stacji można zobaczyć przygody między innymi: Królika Bugsa i Strusia Pędziwiatra.