Nowe odcinki „Ben 10” od 15 lipca w Cartoon Network

  • Telewizja
Autor: mbog

15 lipca telewizja Cartoon Network rozpocznie emisję premierowych odcinków trzeciego sezonu serialu „Ben 10”. Nie zabraknie dalekich podróży za ocean oraz kolejnych pojedynków. Stacja przygotowuje też atrakcje dla miłośników technologii.

Nadchodzi premiera nowych odcinków serialu „Ben 10”. Drużyna Tennysonów znacznie poszerzy swoje horyzonty, wyruszając w kolejne międzynarodowe podróże Omnikopterem. Pierwszy przystanek na drodze młodego właściciela Omnitrixa i jego rodziny to wzgórza Szkocji. Tam stawią czoła kolejnym wyzwaniom i czyhającemu na nich niebezpieczeństwu.

Oprócz nowych odcinków, w sierpniu na stronie internetowej Cartoon Network zostanie udostępniona gra „Ben 10 Omnicode”. Stacja zachęca młodych miłośników technologii do podjęcia wyzwania i skorzystania z opartej na kodowaniu rywalizacji online. Zwycięzcy rozgrywki otrzymają nagrody oraz możliwość wzięcia udziału w evencie finałowym.

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu serialu „Ben 10” już 15 lipca. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:15 w Cartoon Network.

Logo Cartoon Network

Cartoon Network

Kanał dla dzieci wypełniony serialami animowanymi nawiązującymi do uniwersalnych motywów humoru, przyjaźni, wyobraźni, akcji oraz przygody. Ramówka kanału obejmuje seriale takie jak: "Niesamowity świat Gumballa", "Pora na przygodę", "Atomówki" oraz "Ben 10". Cartoon Network jest dostępny w 20 językach w 111 krajach.