Nowy sezon „Blondynki” od 27 grudnia w TVP 1

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

W piątek, 27 grudnia widzowie TVP 1 będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek ósmego sezonu serialu „Blondynka”. Tym razem w rolę tytułowej bohaterki wcieli się Marta Żmuda Trzebiatowska.

W Majakach pojawi się nowy, przystojny weterynarz – Jerzy Wiślicki. Jego pierwsze spotkanie z Sylwią będzie dość nietypowe i stanie się początkiem zażyłej znajomości. W życiu Dawida, a więc i Sylwii, pojawi się także Marta Retzer. Sylwia liczy na to, że przyjaciółka Dawida pomoże mu przezwyciężyć kryzys twórczy i załatwić pewną sprawę związaną z hejnałem Majaków. Wydaje się jednak, że Marta ma także inne zamiary, co wpłynie na relacje pomiędzy Sylwią i Dawidem.

Natomiast doktor Jan Fus musi zadbać o zdrowie w sanatorium. Sanatoryjne życie jednak nie do końca mu się podoba. Okazuje się że kuracjuszki przyjeżdżają tam nie tylko na zabiegi lecznicze. Jasiuna jest pełna obaw i postanawia zrobić mężowi niespodziankę. W Majakach pojawi się Zofia – siostra bliźniaczka Jasiuni. Tymczasem Stanisława Auguścik i Sydney stopniowo zbliżają się do siebie. Pan Struś na każdym kroku zaskakuje i komplementuje Auguścikową, wprawiając ją w zakłopotanie.

Do obsady nowego sezonu dołączy, oprócz Marty Żmudy Trzebiatowskiej, Kamil Kula. Na ekranach telewizorów nie zabraknie postaci znanych z poprzednich sezonów, granych przez m.in.: Izabelę Dąbrowską (w tym sezonie w podwójnej roli – również jako siostra bliźniaczka Zofia), Hannę Śleszyńską, Andrzeja Grabowskiego, Olafa Lubaszenko i Sławomira Zapałę.

Nowe odcinki „Blondynki” będzie można oglądać w piątki o godzinie 20:35 w TVP 1, od 27 grudnia.