Leśniczówka

Nowy sezon serialu „Leśniczówka”. Premiery 5 razy w tygodniu

mbog

We wtorek, 8 września na antenę telewizyjnej Jedynki powróci „Leśniczówka”. W jesiennym sezonie serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku.

W nowych odcinkach serialu nie zabraknie miłosnych perypetii, jak i momentów mrożących krew żyłach. Już w pierwszym odcinku nowego sezonu dojdzie do niecodziennej sytuacji – Natalia pocałuje Jacka. Przez przypadek tę scenę zobaczy Magda i wywoła ogromną burzę. Jednak rzekoma zdrada nie będzie największym problemem. Gdy na jaw wyjdzie tajemnica Zalewskiej, wszyscy bliscy i przyjaciele będą chcieli jej pomóc.

Natomiast Beata przekona się, że może liczyć na ludzką życzliwość. Zarówno Edytka, Artur, Konrad jak i Łukasz pomogą Jedynak wyplątać się z afery korupcyjnej, którą rozpętała Aneta Dłubała. Ręka sprawiedliwość, choć nie od razu, dosięgnie niezbyt sympatyczną oszustkę. Ponadto w nowym sezonie widzowie zobaczą kontynuację sprawy „Suchego”.

W obsadzie „Leśniczówki” bez zmian są m.in.: Gizella Bortel, Beata Fido, Milena Suszyńska, Marie Carrour, Arkadiusz Gołębiowski i Sambor Czarnota. W nowym sezonie dołączą Aleksandra Justa, Joanna Kuberska, Zbigniew Dziduch, Michał Królikowski i Dominik Piejko.

Emisja serialu „Leśniczówka” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 w TVP 1, od 8 września.