Olivier Janiak

Olivier Janiak poprowadzi program „Power Couple” w TVN

mbog

20 marca na antenie telewizji TVN zadebiutuje program „Power Couple”. Siedem gwiazdorskich par zamieszka wspólnie w jednej willi.

Znane osoby spędzą ze sobą 3 tygodnie. Przez ten czas ich związki będą musiały wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi osobami, ale również różne wyzwania. Zmagania par zostaną pokazane w 10 odcinkach.

W każdym odcinku pojawią się 3 zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. Podczas „męskiego pojedynku” każda z kobiet obstawi sukces swojego partnera. Wygrana podwoi wartość zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same zasady będą obowiązywały podczas rywalizacji kobiet. Po zakończeniu oby wyzwań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafi do strefy zagrożenia. Trzecie zadanie sprawdzi współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykona najgorzej, również będzie zagrożona. Pozostali uczestnicy decydują, kto zostanie, a kto opuści willę z niczym. Zwycięska para zabierze wszystkie zgromadzone przez siebie pieniądze.

W „Power Couple” swoją relację przetestują: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili. Program poprowadzi wieloletni prezenter telewizji TVN – Olivier Janiak.

„Power Couple” będzie można oglądać w soboty o godzinie 20:00 w TVN, od 20 marca.