Onet RASP z relacjami z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

Codzienne relacje na żywo, specjalne wydania programu „Misja Sport”, „Onet Rano w Pekinie”, cykle redakcyjne, a także „Skarb Kibica Pekin 2022” – to niektóre propozycje Onet RASP na nadchodzące XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022.

Podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie relacje oraz specjalne materiały wideo będą przygotowywać trzej dziennikarze-wysłannicy do Pekinu: Kamil Wolnicki, Tomasz Kalemba oraz Tomasz Markowski. Materiały z Pekinu będą pojawiać się na stronie głównej Onetu, w serwisie Onet Sport oraz na Przegladsportowy.pl. Również dziennik Fakt oraz Fakt.pl w czasie zimowych igrzysk olimpijskich będą relacjonować na bieżąco wydarzenia z Pekinu. Wśród materiałów znajdą się specjalne relacje, artykuły, wywiady ze sportowcami oraz ciekawostki olimpijskie. W dzień otwarcia igrzysk, w dzień zamknięcia i podczas ważnych występów Polaków, treści sportowe z serwisów będą wyróżnione w specjalny sposób na stronie głównej Onetu.

Zimowe igrzyska w Pekinie to jedno z dwóch najważniejszych wydarzeń sportowych roku 2022. Jesteśmy gotowi, aby opowiedzieć o nim czytelnikom Przegladsportowy.pl i Onet Sport. Mamy na miejscu fantastycznych korespondentów, zaplanowane świetne programy wideo. Bądźcie z nami, wspólnie kibicujmy polskim sportowcom walczącym o medale– mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.

Emitowane 6 lutego, 12 lutego oraz 14 lutego specjalne wydania programu „Misja Sport” będą poświęcone występom skoczków narciarskich. Wydania specjalne poprowadzą Edyta Kowalczyk, Aldona Marciniak, Marcin Stus oraz Łukasz Kadziewicz. „Misja Sport” będzie emitowana na żywo na stronie głównej Onet.pl, na Facebooku Onetu Sport i Przeglądu Sportowego oraz na Youtube Przeglądu Sportowego.

Od 3 do 18 lutego w ramach codziennego wydania Onet Rano zostanie wyemitowany „Onet Rano w Pekinie”. O 8.45 prowadzący, Łukasz Kadziewicz, będzie rozmawiał w studiu z gośćmi, ekspertami i dziennikarzami Przeglądu Sportowego Onet i będzie się łączył z korespondentami w Pekinie. Podczas programu wspólnie przeanalizują i skomentują najważniejsze wydarzenia Igrzysk.

„Skarb Kibica” na igrzyska

Z okazji zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie w „Przeglądzie Sportowym” będzie można znaleźć dodatki specjalne, cykle redakcyjne. 3 lutego z Przeglądem Sportowym będzie do kupienia „Skarb Kibica Pekin 2022”, przewodnik dla każdego fana sportów zimowych.

Wydanie ma 76 stron. Przedstawiamy w nim wszystkich polskich uczestników igrzysk, minutowy program każdego dnia, pokazujemy obiekty, opisujemy wszystkie dyscypliny. Są wywiady, m.in. z naszym bohaterem zimowych igrzysk Kamilem Stochem. Na czas igrzysk zmieni się oczywiście layout gazety – mówi Paweł Wołosik, zastępca redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet.

Wydanie Przeglądu Sportowego wraz ze Skarbem Kibica będzie dostępne również w aplikacji oraz dla subskrybentów przegladsportowy.pl i Mediaklub.pl. Redaktorami prowadzącymi dodatek są Kamil Drąg i Bartosz Gębicz, a za jego przygotowanie graficzne odpowiada Cezary Piotrowski.