Pakiet Canal+ taniej o ponad połowę „dla młodych” przez rok w Canal+ ONLINE

mtom

Serwis streamingowy Canal+ ONLINE od października uruchomił specjalny pakiet z ofertą programową Canal+ w promocyjnej cenie dla osób w wieku od 18 do 26 lat.

Pakiet Canal+ z ofertą VOD oraz kanałami linearnymi dostępny jest w cenie 20 zł (uwzględniając rabat za zgody marketingowe wynoszący 5 zł/mies). Promocyjny koszt pakietu obowiązuje przez rok – później opłata wzrasta do ceny standardowej, 45 zł. Oferta nie wymaga podpisywania umowy, z pakietu można zrezygnować w dowolnym momencie. Usługa wymaga natomiast podpięcia do systemu aktywnej karty płatniczej lub włączenia usługi „Zapłać z Play”. Promocja obowiązuje do końca października br. Klient może skorzystać z promocyjnego pakietu „Canal+ dla młodych” tylko jeden raz z wykorzystaniem tej samej formy płatności.

W ramach usługi użytkownik otrzymuje dostęp do biblioteki filmowej i serialowej Canal+ oraz 18 kanałów linearnych (CANAL+ PREMIUM, CANAL+ FILM, CANAL+ SERIALE, CANAL+ FAMILY, Ale kino+, NOVELAS+, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, CANAL+ SPORT 3, CANAL+ SPORT 4, CANAL+ NOW, nSPORT+, CANAL+ DOKUMENT, Planete+, CANAL+ KUCHNIA, CANAL+ DOMO HD oraz MiniMini+ i teleTOON+).

Canal+ Online wystartował w maju 2020 roku (początkowo pod nazwą Canal+ Telewizja przez internet). To internetowy serwisem, który oferuje treści VOD oraz dostęp do kanałów linearnych. Początkowo usługa była dostępna dla klientów w modelu subskrypcyjnym, bez długoterminowego zobowiązania. Później umożliwiono korzystanie z aplikacji również abonentom Platformy Canal+.