Rajska Panama w piątej edycji „Hotel Paradise”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

W poniedziałek, 21 lutego w TVN7 i serwisie Player.pl zadebiutuje kolejny sezon reality show „Hotel Paradise”. Tym razem uczestnicy będą szukać miłości w nieco innych okolicznościach przyrody.

Po Bali i Zanzibarze przyszedł czas na egzotyczną Panamę. To tutaj zamelduje się grupa pragnących przeżyć przygodę życia singli. Każdy z nich zjawi się na miejscu, mając inny cel. Jedni zechcą znaleźć miłość, drudzy zgarnąć dużą kasę. A jeszcze inni pragną wrócić do domu bogatsi o pieniądze i ukochaną osobę u boku.

Zasady programu pozostaną bez zmian. Uczestnicy, aby osiągnąć swój cel i nie odpaść z programu, będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Finałowa para stanie na „Rajskiej ścieżce”. W każdej chwili każde z nich może zdecydować, czy dochodzi z partnerem do końca i razem zdobywają nagrodę, czy też jedno z nich wcześniej upuszcza trzymaną w rękach złotą kulę i zabiera pieniądze tylko dla siebie.

„Hotel Paradise” od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w TVN7. Odcinki z dodatkowymi fragmentami będzie można oglądać w Player.pl.