Pasmo z muzyką dla dzieci w VOX Music TV

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Telewizja VOX Music TV przygotowała dwie nowe propozycje programowe na okres wakacyjny. Jedną z nowości będzie pasmo z muzyką dla dzieci „Kids hits”.

W ramach pasma „Kids hits” stacja będzie prezentować takie utwory jak m.in.: „Bum bum bum” DJ Miki, „Mały miś” Tulinki, „Boogie woogie” Maluchy, „Czarne jagódki” Mini Mini Klub i „Jarzynowa gimnastyka” Bajkowa Drużyna. Jak informuje nadawca, będzie to „starannie dobrana składanka najlepszych i najbezpieczniejszych utworów dla dzieci, dzięki której każdy rodzić będzie mógł chwilę odetchnąć nie martwiąc się o to, co ogląda jego pociecha”. Pasmo zadebiutuje na początku lipca. Emisja od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-9:00.

Drugą nowością będzie „Lato hitów”. Widzowie razem z Kasią Morawską odwiedzą najciekawsze miejsca polskiego wybrzeża oraz Mazur. Prowadząca porozmawia z osobami, które pomagają w uprzyjemnieniu wypoczynku m.in. z instruktorem sportów wodnych czy właścicielem wędzarni. Zaproponuje różne pomysły letnich rozrywek aby jak najlepiej spędzić wakacje.

Logo VOX Music TV

VOX Music TV

Telewizja emitująca teledyski muzyki dance, disco polo i pop. Kanał jest dostępny w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. VOX Music TV ruszył w 2014 roku. Nadawcą stacji jest spółka Lemon Records, która od 2017 roku należy do Telewizji Polsat.