Paulina Koziejowska została reporterką Superstacji

mbog

Z oferty Superstacji zniknął program „SuperGwiazdy”. Jego prowadząca Paulina Koziejowska pozostaje w ekipie kanału. Będzie reporterką show-biznesową – dowiedziały się portale tvpolsat.info i omediach.info.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Superstacja mocniej postawi na relacje z miejsc wydarzeń kulturalnych, eventów i planów filmowych.

– Świetnie czuje się w studio, ale uwielbiam tez bezpośredni kontakt z ludźmi, bycie w środku wydarzeń. Będę miała teraz możliwość odwiedzać plany seriali, filmów, programów telewizyjnych. Grupa Polsat ma w swojej ofercie wiele ciekawych produkcji, na których będę gościć i przekazywać widzom informacje z pierwszej ręki – powiedziała nam Paulina Koziejowska.

Dziennikarka specjalizuje się w tematyce show-biznesowej. Opowiada widzom Superstacji o życiu celebrytów, a także rozmawia z gwiazdami i dziennikarzami portali plotkarskich. Paulina Koziejowska na antenie Superstacji zadebiutowała 30 września ubiegłego roku. Prowadziła m.in. „SuperNews Gwiazdy”, „SuperShow”, a ostatnio „SuperGwiazdy”.

Paulina Koziejowska - SuperGwiazdy
W programie „SuperNews Gwiazdy” dziennikarka prezentowała najnowsze doniesienia ze świata show-biznesu – fot. Superstacja

Paulina Koziejowska pracuje w telewizji od 2013 roku. Początkowo prowadziła interaktywne teleturnieje w Polonia 1, Tele5 i TV4. Była również gospodynią programu „Discomania” w TV Disco. Później została reporterką SuperExpress.tv.

Od marca 2017 roku dziennikarka prowadziła prognozę pogody na antenach telewizyjnych Grupy ZPR Media (m.in. Nowa TV, 8 TV i Polo TV). Później współprowadziła również program o tematyce show-biznesowej „Bywanie na dywanie”, który można było oglądać w Nowa TV i Eska TV. Następnie dziennikarka rozpoczęła współpracę z telewizją Mango24.

Paulina Koziejowska - prognoza pogody
Dziennikarka w kanałach Grupy ZPR Media prezentowała prognozę pogody – fot. Nowa TV

W lipcu z Superstacji odszedł Grzegorz Adamczyk, zastępca dyrektora stacji.