Piątkowe wydanie dziennika Fakt z dodatkiem „Fakt Polityka Wybory 2019”

  • Prasa
  • Dzienniki
Autor: mbog

11 października, w piątek czytelnicy dziennika „Fakt” otrzymają 8-stronicowy dodatek „Fakt Polityka Wybory 2019”. Znajdą się tam między innymi wywiady z politykami reprezentującymi wszystkie komitety wyborcze, analizy oraz przedwyborcze komentarze.

Wywiadów dziennikowi „Fakt” udzielili: Premier Mateusz Morawiecki (Prawo i Sprawiedliwość), Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska (Koalicja Obywatelska), Włodzimierz Czarzasty (Lewica), Władysław Kosiniak-Kamysz (Polskie Stronnictwo Ludowe) oraz Jacek Wilk (Konfederacja).

Cieszę się, że przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych odwiedzili „Fakt” w gorącym okresie przedwyborczym i to nie tylko po to, żeby odpowiedzieć na nasze pytania, ale żeby zapoznać się ze sprawami, o których do „Faktu” i „Faktu24” piszą nasi czytelnicy, wskazując na konkretne problemy, luki prawne i obszary, które od lat pozostają zaniedbane – poinformował Tomasz Kozłowski, szef działu politycznego dziennika „Fakt”.

Analizy i wywiady do dodatku „Fakt Polityka Wybory 2019” przygotowali dziennikarze działów Polityka, Opinie i Pieniądze Prawo Porady. Redaktorem prowadzącym wydania jest Jan Stachurski, redaktor działu politycznego Faktu.

Fragmenty rozmów oraz materiały wideo, które powstały przy okazji spotkań z politykami, są również publikowane na portalu Fakt24 w czwartek i piątek, 10 i 11 października.