Cykl Piotra Gumulca w jesiennej ramówce radia SuperNova

  • Radio
  • ZPR Media
Autor: mbog

Piotr Gumulec z Kabaretu Chyba dołącza do ekipy radio SuperNova. W audycji „Projekt Popołudnie” komik komentuje najważniejsze i kompletnie nieistotne wydarzenia w Polsce i na świecie.

Piotr „Guma” Gumulec jest komikiem, artystą kabaretowym, autorem tekstów i konferansjerem. Od lat współpracuje też z telewizją. Był współgospodarzem cyklu „Kabaret Na Żywo” i prowadzącym program „Umów się ze mną – Take Me Out” w Telewizji Polsat.

Cykl Piotra Gumulca – „Niewydarzenia” można słuchać w ramach „Projektu popołudnie”, w godzinach 15:00-18:00 w Radiu SuperNova.

Jesień w SuperNovej

Od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-9:00 bez zmian nadawana jest audycja „SuperNovy Dzień”, której gospodarzami są Katarzyna Żochowska i Kuba Adamiak. W paśmie emitowany jest m.in. autorski program Artura Jarząbka „SuperRing Na Grubo” oraz felieton „Śliwką w kompot” Marcina Śliwy.

O godzinie 9:00 startuje pasmo „SuperGramy”, którego prowadzącymi są Dawid Wajda i Mateusz Kwiatkowski. Ponadto o godzinie 12:00 stacja zaprasza na godzinny program „SuperNova w samo południe”, w którym Artur Jarząbek porusza tematy najbardziej emocjonujące słuchaczy.

W „Projekcie Popołudnie” Piotr Jachim i Kamil Kowalski przedstawiają podsumowanie dnia. Najważniejsze wydarzenia omawiają dziennikarze Grupy ZPR Media. Pojawiają się w nim także stałe pozycje, takie jak „SuperSport” i „SuperPolska”.

Natomiast wieczorem Radio SuperNova zaprasza na „Miejskie granie – strefa kultury i nowej muzyki” Moniki Król. Audycji można słuchać od poniedziałku do soboty w godzinach 18:00-21:00. W sobotę o 20:00 na antenie stacji pojawia się „Super 13 – lista przebojów”.

W weekendy na radiowej antenie gości „SuperWeekend” (sobota 10:00-18:00, niedziela 8:00-22:00). Można w nim m.in. posłuchać wywiadów z artystami, które przeprowadza Paweł Wiszniewski, dyrektor muzyczny stacji.

Stacja rozwija także podcasty, których można słuchać na komputerach i urządzeniach przenośnych. We wrześniu na stronie internetowej Radia SuperNova i w aplikacji pojawią się nowe podcasty „SuperZdrowi” autorstwa Kasi Żochowskiej poświęcone zagadnieniom zdrowotnym. Informacje na ten temat trafią także do programu popołudniowego oraz serwisów informacyjnych. Wkrótce miłośnicy kinematografii będą mogli słuchać podcastu „Kuba Movie Prodakszyn” Kuby Adamiaka o kultowych filmach.

Radio SuperNova logo

Radio SuperNova

Sieć lokalnych rozgłośni, która nadaje w 15 miastach, m.in.: w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. Radio SuperNova emituje wyłącznie polskie utwory, w tym art pop. W ramówce stacji nie brakuje audycji informacyjno-publicystycznych, takich jak "SuperBiznes" i "SuperTemat". Rozgłośnia radiowa należy do Grupy ZPR Media.