Player Apple TV

Player dostępny na Apple TV. W planach zmiana technologii odtwarzacza

mbog

Od 31 sierpnia aplikacja Player jest dostępna na Apple TV, multimedialnym odtwarzaczu wyprodukowanym przez Apple. Dzięki temu z serwisu można już korzystać na każdym urządzeniu z systemem iOS.

Aplikację można pobrać z Apple Store. Dostępna jest na 35 rynkach, w tym we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Z przyjemnością mogę potwierdzić, że Player jest już dostępny na Apple TV. Był to krok zapowiadany od jakiegoś czasu, tym bardziej cieszy fakt, iż udało się to rozwiązanie wprowadzić. Dzięki temu rozszerzyliśmy dostępność serwisu na wszystkie urządzenia z systemem iOS. To jednak nie koniec udogodnień w najbliższym czasie! W planach mamy odświeżenie menu w aplikacjach mobilnych m.in. na iOS, a także dużą zmianę w technologii odtwarzacza multimedialnego – powiedział Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

Player.pl umożliwia oglądanie programów i seriali, a także kanałów telewizyjnych na żywo. W serwisie udostępniane są między innymi produkcje grupy TVN Discovery Polska. Ponadto użytkownicy portalu mogą oglądać autorskie programy i seriale. Dostęp do wybranych produkcji jest darmowy, część jest dostępnych po zakupie pakietu.