Player udostępnia kolekcje programów w strefie bez opłat. Co w ofercie?

  • Internet
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Od 1 lipca Player udostępnił za darmo dla swoich użytkowników nową kolekcję seriali i programów telewizyjnych.

Player przygotował pięć nowych kolekcji składających się z treści od TVN WBD oraz zewnętrznych dostawców. Wszystkie dostępne już w strefie bez opłat. Dostępnymi dla użytkowników kolekcjami są: „Seriale”, „Kuchnia i podróże” , „Rywalizacja”, „Rozrywka”, „Czas na zmiany”.

Już prawie 13 lat rozwijamy Playera jako kluczowy element obecności cyfrowej TVN WBD na naszym rynku. Jakiś czas temu udostępniliśmy Playera również dla użytkowników, którzy nie chcą płacić za subskrypcję. Od tego czasu niezmiennie rozbudowujemy bibliotekę treści, którymi mogą się cieszyć. Tego lata prezentujemy selekcję seriali, programów rozrywkowych, podróżniczych i kulinarnych bardzo często po raz pierwszy dostępnych w Polsce w ofercie bez opłat. Mamy nadzieję, że nasza kolekcja umili wakacyjne dni i wieczory naszym użytkownikommówi Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Co znajduje się w kolekcjach?

„Seriale” to propozycje zagraniczne jak: „Tabu” z Tomem Hardym w roli głównej oraz skandynawskie produkcje „The Killing” oraz  „Rząd”.  W ramach Playera w ofercie catch-up – przez siedem dni od emisji premierowego odcinka – użytkownicy serwisu mogą również oglądać dwa inne seriale – kryminał „Belfer” z Maciejem Stuhrem w roli tytułowej oraz  „Yellowstone” z Kevinem Costnerem.

Kolekcja „Kuchnia i podróże” to „Makłowicz w drodze” oraz „Makłowicz w Polsce”. Dodatkowo ofertę uzupełnią najnowsze sezony dwóch produkcji – „Kobieta na krańcu świata”, czyli cykl Martyny Wojciechowskiej oraz autorski program Marcina Prokopa – „Niezwykłe Stany Prokopa”. W kolekcji „Rywalizacja” na użytkowników serwisu czekają program „The Traitors. Zdrajcy”, a także „99 gra o wszystko VIP”, „Królowa przetrwania” oraz  „Hotelu Paradise Extra”.

Rozrywka” to kolekcja programów rozrywkowych takich jak „Warsaw Shore”,„Diabelnie boskie”, „Back to school” czy „Zakup kontrolowany”. W niej dostępny jest również talk show Kuby Wojewódzkiego.  Ostatnia to„Czas na zmiany”, gdzie są między innymi najnowszy program Joanny Krupy i Ewy Chodakowskiej „Razem odNowa”, „Kanapowczynie”, reality show „Nasi w mundurach” czy serial reality „Życie na kredycie”. Jest również nowy sezon „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler.