Player z biblioteką materiałów w technologii VR

  • Internet
  • Serwisy wideo
Autor: mnie

Player udostępnił bibliotekę programów w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR). Składają się na nią produkcje Discovery, produkcje własne TVN, materiały dodatkowe i relacje z wydarzeń, a także treści od partnerów zewnętrznych.

W VR będzie można zobaczyć wybrane odcinki m.in. „Kobiety na krańcu świata”, programów „36,6” oraz „Mediterranean Life”, kulisy produkcji serialu „Pod powierzchnią”, a także relacje z wydarzeń: koncertu „Sopot Top of the Top”, konferencji prezentującej jesienną ofertę programową TVN czy z Wielkiego Meczu TVN vs. WOŚP. Wszystkie materiały można znaleźć na stronie: https://player.pl/kolekcje/swiat-w-360,1025332.

Discovery rozwija swoją ofertę VR od kilku lat. W bibliotece wideo VR Discovery znajdą się materiały, m.in. podróżnicze, przyrodnicze, lifestyle’owe czy naukowe, na przykład: odcinki z serii „Prawda czy fałsz – pogromcy mitów”, „Gorączka złota” czy „Najniebezpieczniejszy zawód świata”.

W przyszłości player będzie rozwijać platformę o treści VR od partnerów zewnętrznych oraz o materiały własnej produkcji.