Player zmienia nazwę pakietu Eurosportu na Eurosport Extra

rafs

Usługa streamingowa Player zyskała nową nazwę pakietu zawierającego transmisje Eurosportu. Od wtorku, 19 kwietnia to jest Eurosport Extra.

Eurosport Extra to transmisje nieprzerywane reklamami, dostęp do kanału linearnych Eurosportu oraz dokumenty wyprodukowane przez Eurosport.

Kanały telewizyjne i platformy streamingowe w świecie sportu znakomicie się uzupełniają, a ja wierzę, że sport to coś więcej niż klasyczne relacje telewizyjne. W Eurosporcie Extra znikają ograniczenia związane z czasem ramówkowym i godzinami transmisji. Oddajemy władzę w ręce widzów, którzy sami decydują o sposobie oglądania sportu. Użytkownicy Eurosportu Extra będą mogli wracać do swoich ulubionych relacji, oglądać je na wybranym przez siebie urządzeniu, korzystać z biblioteki VOD, śledzić dodatkowe streamy, a przy niektórych wydarzeniach nawet wybrać kamerę. Wszystko to jako część większego pakietu obejmującego także fantastyczne zasoby Playera. Rozwijamy nasze portfolio praw, dzięki czemu użytkownicy Eurosportu Extra będą mogli skorzystać z najbardziej kompleksowej oferty w Polsce. Już 30 kwietnia rozpocznie się pierwsze wielkie wydarzenie sportowe transmitowane w całości tylko w Playerze w pakiecie Eurosport Extra, czyli Speedway Grand Prixpodkreśliła Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN.

Tylko w Eurosporcie Extra widzowie będą mogli obejrzeć każdy turniej Speedway Grand Prix, zawody Pucharu Świata we wspinaczce sportowej, każdy mecz podczas turniejów Roland-Garros, US Open i Australian Open. Są również wszystkie najważniejsze wyścigi kolarskie na czele z Giro d’Italia, Tour de France i Vueltą. Oprócz nich są także turnieje snookera, europejskie puchary w piłce ręcznej, sporty motorowe, sporty zimowe i igrzyska olimpijskie.

W jakiej cenie jest dostępny Eurosport Extra?

Pakiet Eurosport Extra jest dostępny w takich samych cenach, jak „Eurosport w Playerze”. Najtańszy kosztuje za 15 zł miesięcznie. W nim użytkownicy otrzymują Playera z reklamami oraz dostęp do treści Eurosportu. Dostępny jest także pakiet za 25 zł miesięcznie, w którym jest Player bez reklam. Eurosport Extra można także nabyć w ramach opłaty rocznej za Player (99 zł z reklamami, 159 zł bez reklam). Również dostępna jest opcja z kanałami telewizyjnymi i Playerem bez reklam (40 zł miesięcznie, 309 zł za rok). Dla posiadaczy Playera Eurosport Extra jest dostępny za 10 zł miesięcznie. Pakiety można nabyć, klikając tutaj.