Podróże po Polsce z Dorotą Szelągowską. Rusza nowy sezon „Tu jest pięknie!”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

2 marca na antenę TVN Style powrócą premierowe odcinki programu „Tu jest pięknie!”. Dorota Szelągowska pokaże designerskie i zaskakujące hotele w najpiękniejszych rejonach Polski.

W jednym z odcinków widzowie zobaczą pięciogwiazdkowy hotel w XVI-wiecznej kamienicy z designem prosto z Nowego Jorku. W programie nie zabraknie także sielskich klimatów. Dorota Szelągowska odwiedzi między innymi tajemniczy pałac z bajkowymi wieżyczkami ukryty na zachodzie Polski czy odrestaurowany zamek znajdujący się pod Wrocławiem.

W premierowym odcinku prowadząca wyruszy w podróż na południe Polski do prawdziwej perełki architektonicznej i wnętrzarskiej. W Zakopanem odkryje luksusowe przestrzenie z zapierającym dech w piersiach widokiem na Giewont i Gubałówkę. Pięciogwiazdkowy hotel usytuowany jest w centrum miasta w sąsiedztwie słynnych Krupówek. Fantastyczna lokalizacja to nie jedyny plus tego obiektu. Na gości czeka oszałamiający widok na panoramę Tatr. Z okien i tarasów na najwyższym piętrze podziwiać można cudowny górski krajobraz. Wnętrza to połączenie nowoczesności z elementami lokalnego folkloru. W hotelu znajduje się mnóstwo naturalnych materiałów tj. kamień, skóry czy drewno. Przełamaniem dość surowego designu są bardzo nowoczesne elementy wykonane na specjalne zamówienie, np. czerwone fotele w kształcie dłoni.

Program „Tu jest pięknie!” będzie można oglądać w środy o godzinie 22:25 w TVN Style, od 3 marca.