Pogodne święta i sylwestrowa prywatka z Radiem Pogoda

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

Na nadchodzące Boże Narodzenie i koniec 2020 roku Radio Pogoda przygotowało kilka specjalnych programów. W święta na antenie rozgłośni pojawią się m.in. kolędy oraz życzenia od znanych gwiazd. Natomiast w sylwestrowej ramówce Radia Pogoda nie zabraknie humoru, dzięki legendarnym skeczom kabaretu Tey oraz tanecznej muzyki na prywatkę

W pierwszy dzień świąt, 25 grudnia od godziny 9:00 w Radiu Pogoda będzie można usłyszeć kolędy. Robert Janowski zadzwoni do słuchaczy stacji z pytaniem o ich ulubione utwory, a następnie zaprezentuje je na antenie. Programu „Hej, kolęda w Radiu Pogoda” będzie można słuchać aż do 14:00. Natomiast propozycją rozgłośni na drugą połowę dnia będą „Święta ludzkim głosem”, nadawane w godzinach 14:00 – 19:00. Joanna Kruk porozmawia w audycji z Dorotą Sumińską o tym, jak porozumiewają się z nami zwierzęta.

26 grudnia „Gwiazdy życzą jak najlepiej w Radiu Pogoda”. W drugi dzień świąt znane postacie osobiście zadzwonią do słuchaczy Radia Pogoda z życzeniami świątecznymi. Będą to Sława Przybylska, Rena Rolska, Halina Kunicka, Daniel Olbrychski, Andrzej Rybiński, Witold Paszt czy Edward Hulewicz. Zaś z programu „Święta w polskim kinie”, który poprowadzi Jakub Mędrzycki, będzie się można dowiedzieć, jak wyglądały święta w kultowych polskich filmach i serialach. Audycja będzie nadawana w godzinach 9:00 – 14:00.

Natomiast na sylwestrowy wieczór – 31 grudnia Radio Pogoda przygotowuje dla wszystkich kabaretowe i muzyczne propozycje. O godzinie 18:00 na antenie pojawią się skecze i piosenki legendarnego kabaretu Tey – archiwalne nagrania z programów na żywo. Audycji „Kabaret Tey w Radiu Pogoda” będzie można słuchać do 20:00. Tuż po niej na „Sylwester w Radiu Pogoda” pod hasłem „Tu się podziały tamte prywatki” zaprosi słuchaczy Zygmunt Chajzer. Impreza sylwestrowa potrwa aż do 1:00.

Nowa strona internetowa

Od grudnia działa nowa strona internetowa stacji – radiopogoda.pl. Fani Radia Pogoda mogą na niej posłuchać na żywo programu rozgłośni w poszczególnych miastach, wziąć udział w licznych konkursach i zabawach antenowych, a także skorzystać z archiwum dźwiękowego audycji i podcastów. Radiopogoda.pl oferuje także prognozę pogody, poradniki, pogodne wiadomości, wywiady z gwiazdami i osobowościami znanymi z anteny.

Serwis został przygotowany przez zespół Grupy Radiowej Agory zgodnie ze wszystkimi aktualnymi wymaganiami funkcjonalnymi i technicznymi – pod kątem dostępności, łatwości obsługi oraz poprawnego działania na różnych typach urządzeń i ekranów.

Logo Radio Pogoda

Radio Pogoda

Stacja radiowa nadająca od 2015 roku. Rozgłośnia jest dostępna z nadajników naziemnych w kilku miastach, a także w internecie i w aplikacji mobilnej. Na antenie radia można słuchać "najpiękniejsze melodie" z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70. Grupą docelową rozgłośni są ludzie w wieku 50 lat i więcej.