Polacy w „Final Six” Mistrzostw Świata w siatkówce 2018

  • Telewizja
  • Polsat
  • TVP
Autor: mbog

Polscy siatkarze są wśród sześciu najlepszych drużyn Mistrzostw Świata. W 3. rundzie zagrają przeciwko Włochom i Serbom. Transmisje meczów w TVP 1, TVP 2, TVP Sport, Polsat Sport i Super Polsat.

Reprezentacja Polski w siatkówce, mimo dwóch przegranych spotkań w 2. rundzie, awansowała do „Final Six” z pierwszego miejsca grupy H. Drużyny w 3. rundzie są podzielone na dwie grupy: J – Włochy, Polska, Serbia oraz I – Brazylia, Rosja, USA. Do fazy pucharowej zakwalifikują się po dwie najlepsze reprezentacje z obu grup.

Polacy ponownie zagrają z Serbią

27 września o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz Polska – Serbia. Będzie to drugie spotkanie z Serbami podczas tych Mistrzostw Świata, poprzednie 23 września wygraliśmy 3:0. Telewizja Polska będzie transmitowała to spotkanie w TVP 2 oraz TVP Sport. Studio przedmeczowe w TVP Sport ruszy ok. godziny 18:55 – po zakończeniu transmisji z Mistrzostw Świata w kolarstwie szosowym. Mecz będzie można również zobaczyć w Super Polsacie oraz Polsacie Sport. Studio przedmeczowe w sportowym kanale Telewizji Polsat rozpocznie się ok. godziny 19:30 – po zakończeniu meczu USA – Rosja.

Studio TVP podczas Mistrzostw Świata w siatkówce 2018 – fot. TVP1

Później walka z gospodarzem Mistrzostw Świata

Dzień później o 21:15 Polscy siatkarze zagrają z reprezentacją Włoch. Mecz będzie transmitowany na czterech antenach, w tym trzech dostępnych w całej Polsce z nadajników naziemnych. Telewizja Polska zaprasza o 20:20 do TVP Sport na przedmeczowe studio. Widzowie telewizyjnej Jedynki dołączą o godzinie 21:05. Tego dnia premierowe wydanie programu „Alarm” zostanie wyemitowane o 15:15, a teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia” ruszy 20 minut wcześniej – o 20:15. W Polsacie Sport przedmeczowe studio rozpocznie się ok. godziny 19:30, po meczu Brazylia – Rosja. Spotkanie Polaków będzie można obejrzeć również w Super Polsacie.

Studio Polsat Sport w Warnie podczas Mistrzostw Świata w siatkówce 2018 – fot. Polsat Sport

Wszystkie mecze „Final Six” Mistrzostw Świata w siatkówce w Polsat Sport

Polsat Sport pokaże wszystkie spotkania sześciu najlepszych siatkarskich drużyn świata, w tym naszych grupowych rywali. 3. runda rozpocznie się 26 września i zakończy się 28 września. Półfinałowe spotkania odbędą się 29 września o 17:00 i 20:30. Dzień później najlepsze siatkarskie reprezentacje będą walczyły o 3. miejsce oraz tytuł mistrza świata.