„Policjanci z sąsiedztwa” powracają do Telewizji WP

  • Telewizja
Autor: mab

Czwarty sezon serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa” powróci we wrześniu na antenę Telewizji WP. Nowy sezon liczy 30 odcinków, które będą emitowane cztery razy w tygodniu.

„Policjanci z sąsiedztwa” to serial pokazujący prawdziwy obraz pracy polskiej policji, która każdego dnia zmaga się z sytuacjami wymagającymi od niej szybkich decyzji, interwencji i rozwiązywania niespodziewanych kryzysów.

Jak informuje nadawca, nowy sezon będzie obfitował w sytuacje, które zaprezentują cały wachlarz możliwości policjantów – od sprawności, analitycznego umysłu, odwagi i siły, po oddanie oraz pasję. Balansem do mrożących krew w żyłach akcji będą dowcipne, inteligentne i pełne pieszczotliwych przepychanek słownych rozmowy zaprzyjaźnionych ze sobą policjantów.

W 4. sezonie powracają znani i lubiani bohaterowie, ale także dołączają trzy nowe pary. Łukasz Dora i sierż. Przemysław Szlęk to stały patrol z komendy na Podhalu. Panowie są doświadczonymi policjantami z ostrym dowcipem i prawdziwie podhalańskim temperamentem, którzy rozwiązali już niejeden góralski spór. Mł. asp. Rafał Musialski oraz st. sierż. Mateusz Łatosz służą w Szczecinie, gdzie zawsze dużo się dzieje. Ze st. sierż. Edytą Wiżlańską i st. sierż. Danielem Kuźmą widzowie pojadą do Augustowa. Oboje służą w policji od pięciu lat, w stałym parolu interwencyjnym.

Serial „Policjanci z sąsiedztwa” będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:00 w Telewizji WP.