„The Office PL 3” jesienią w CANAL+online i CANAL+ PREMIUM

  • Telewizja
  • Canal+
  • Serwisy wideo
Autor: mab

Zakończyły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „The Office PL”. Kropliczanka zatrudni dwie nowe osoby: Kasię i Tomka.

Patrycja, szefowa z Warszawki wpada na sensowny pomysł rozwinięcia biznesu. Chce poszerzyć katalog Kropliczanki, która dotychczas produkowała wodę w butelkach, o popularny w wielu kręgach energetyk. Nowy produkt oznacza mnóstwo dodatkowych zadań dla ekipy z Siedlec. A wszystko to spada na barki załamanego tym pomysłem Michała, ale z szefową z Warszawy się nie dyskutuje. Tym samym rozpoczyna się jego walka o przetrwanie na stanowisku prezesa Kropliczanki.

W trzecim sezonie, oprócz rywalizacji o względy szefa i pozycję w biurowej hierarchii, pojawią się więc wątki dotyczące Święta Niepodległości, wolności słowa czy… sztucznej inteligencji. W stylu charakterystycznym dla serialu – może nie zawsze poprawnie, ale zawsze z humorem – informuje Dorota Kośmicka, producentka kreatywna Jake Vision DGA.

W głównych rolach widzowie ponownie zobaczą Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego, a także nowe twarze – Mateusza Króla i Małgorzatę Gorol. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska.

„The Office PL 3” jesienią w CANAL+online i CANAL+ PREMIUM.