Polsat News promuje kanał hasłem „Zawsze w centrum wydarzeń” [WIDEO]

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mtom

Polsat News pierwszy raz od czatu rebrandingu z września 2021 roku, przedstawił nowy spot autopromocyjny. W reklamie pojawiają się m.in. Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Marta Budzyńska, Igor Sokołowski, Mateusz Białkowski i Piotr Michalak.

Spot pokazuje pracę dziennikarzy oraz reporterów Polsat News – zarówno w studiu, w newsroomie jak i w plenerze. Pojawiają się fragmenty relacji m.in. z Marszu Niepodległości i zdarzeń przy granicy polsko-białoruskiej. W tle możemy usłyszeć utwór zespołu Imagine Dragons – Believer.

Zaufanie, jakim obdarzają nas miliony ludzi motywuje nas wszystkich do poszukiwania prawdy. Zwłaszcza teraz, kiedy tak wiele zmienia się wokół nas, tak wiele jest niewiadomych – mówi w spocie Dorota Gawryluk, szefowa Polsat News.

Ostatni spot Polsat News powstał w 2019 roku, a jego liczne wersje (różniące się wybranymi fragmentami z bieżących wydarzeń) były emitowane do 2021 roku. Za reżyserię reklamy odpowiedzialny był Armin Kurasz.

Transfery do Polsat News

Od początku listopada br. w Polsat News pracuje Agata Biały, która została jedną z twarzy pasma „W rytmie dnia”. Wcześniej była związana z TVP, gdzie prowadziła m.in. serwisy informacyjne w TVP Info i „Teleexpress” w TVP1. W połowie miesiąca do łódzkiego oddziału dołączyła natomiast Aleksandra Dunajska-Minkiewicz – była dziennikarka „Kuriera Lubelskiego”. Już wkrótce do kanału informacyjnego wróci – po kilkuletniej przerwie – Katarzyna Zdanowicz.