Polsat News z nowym wydaniem „Wydarzeń” o 12:50. Kaliniak gospodynią audycji

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mtom

Od 4 listopada Polsat News odświeży pasmo dzienne i rozpocznie emisję popołudniowego wydania „Wydarzeń” o 12:50. Gospodarzami serwisu będą dziennikarze kanału informacyjnego Polsatu – wśród nich m.in Magdalena Kaliniak

Nowe wydanie głównego programu informacyjnego telewizji Polsat ma być pierwszym przeglądem wydarzeń bieżącego dnia – zarówno tych na świecie jak i w poszczególnych rejonach naszego kraju. W związku z tym od 12:50 „Wydarzenia” będą emitowane co 3 godziny – o 15:50, 18:50 i 22:50. Nowa odsłona serwisu będzie emitowana wyłącznie na antenie Polsat News.

Od 15 lat „Wydarzenia” stanowią o sile informacji w Telewizji Polsat. Niezmiennie jesteśmy najbardziej obiektywnym serwisem informacyjnym w Polsce. Polsat News to najlepsze miejsce dla pełnej debaty publicznej. Traktujemy na równi wszystkie strony politycznych dyskusji, o czym widzowie mogli się przekonać m.in. podczas debat przedwyborczych „Polska Wybiera”- mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki. – Współczesny świat w każdej minucie przynosi nam setki nowych informacji zarówno z kraju, jak i ze świata. Dlatego już od 4 listopada widzowie będą mogli oglądać pierwszy przegląd najważniejszych wydarzeń bieżącego dnia w Polsat News już o 12:50 – dodaje Dorota Gawryluk.

Magdalena Kaliniak współpracuje z Polsat News od początku powstania stacji. Na antenie Polsatu debiutowała jako reporterka „Wydarzeń” w krakowskim oddziale. Wcześniej pracowała m.in. w TVP Kraków i Radiu TOK FM.